Site icon فروشگاه آنلاین گجت سرا

مشخصات و خرید کلید لمسی شش پل ACE گلدور

فروشگاه آنلاین گجت سرا | مشخصات و خرید کلید لمسی شش پل ACE گلدور

کلید لمسی شش پل ACE می تواند جایگزینی هوشمندانه برای کلیدهای سنتی شما باشد. این کلیدها علاوه بر زیبایی، تجربه کارایی دلچسبی را برای شما فراهم می کنند. اگر شما هم به فکر ایجاد تغییری جذاب، مدرن و ارزان در دکوراسیون داخلی و سبک زندگی خود هستید، کلید لمسی گزینه مناسبی برای شماست.

این کلید با رویه کریستال ضدخش و در رنگ های متنوع عرضه می شود. شما می توانید با توجه به دکوراسیون داخلی، رنگ کلید لمسی شش پل مورد نظر خود را انتخاب کنید. آیکون استفاده شده در کلید لمسی مدل ACE گلدور، یک مربع با گوشه های گرد است.

رنگ نور پس زمینه آیکون های کلید لمسی شش پل ACE گلدور در حالت های خاموش و روشن تغییر می کند تا بتوانید به راحتی کلید را پیدا کنید. هنگام روشن بودن کلید رنگ آیکون آبی خواهد شد و هنگام خاموش بودن رنگ پس زمینه آیکون به رنگ قرمز است. با این وجود در تاریکی نیز کلید را به راحتی می توانید ببینید.

این کلید لمسی دارای رویه یکپارچه است که زیبایی کلید را دوچندان می کند. همچنین به دلیل تعداد زیاد سرخط ها قادر خواهید بود با یک کلید، همه لامپ های خود را کنترل کنید.

پیشنهاد می کنیم قبل از خرید کلید لمسی “راهنمای خرید کلید لمسی” را مطالعه کنید.

امتیازات فنی کلید لمسی شش پل ACE گلدور

این کلید قابلیت های چشمگیری دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

برخی از کلیدهای لمسی موجود در بازار با لامپ های کم مصرف سازگار نیستند و در صورت اتصال به این لامپ ها، حالت چشمک زن خواهد داشت. در کلید لمسی شش پل گلدوِر مدل ACE این مشکل برطرف شده است.

کلیدهای لمسی به دلیل مدارات الکترونیکی داخلی به عنوان یک مصرف کننده محسوب می شوند. چنانچه توان مصرف این کلیدها زیاد باشد، هزینه برق مصرفی شما به شدت افزایش خواهد یافت. توان مصرفی این کلید کمتر از 0.15 وات است.

رویه کلید لمسی شش پل ACE گلدور از جنس شیشه است. استفاده از شیشه برای رویه کلید خیال شما را از زیبایی کلید راحت می کند. همچنین به دلیل صد خش بودن رویه کلید با آرامش بیشتری می توانید از آن استفاده کنید.

این کلید دارای 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش است. کلید لمسی شش پل گلدوِر طرح ACE دارای خدمات زیر است:

در صورتی که هنوز سوالی در مورد کلید لمسی شش پل ACE گلدور دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خروج از نسخه موبایل