سفید
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی کولر آبی گلدور

702000تومان
بژ
سفید
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی دوپل مدل ACE گلدور

581000تومان
سفید
طلایی
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی دو پل نستک

1035000تومان1070000تومان
سفید
طلایی
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی کولر آبی نستک

1150000تومان1175000تومان
بژ
سفید
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی پرده برقی گلدور

611000تومان
سفید
طلایی
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی صلیبی نستک

1150000تومان1175000تومان
سفید
طلایی
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی تبدیل نستک

1035000تومان1070000تومان
بژ
سفید
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی شش پل ACE گلدور

1527000تومان
سفید
مشکی

مشخصات و خرید ترموستات لمسی دیجیتال گلدور

1496000تومان
بژ
سفید
مشکی

مشخصات و خرید کلید زنگ لمسی گلدور

549000تومان
بژ
سفید
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی یک پل ACE گلدور

548000تومان
بژ
سفید
مشکی

کلید لمسی هشت پل ACE گلدور

1380000تومان

آشنایی با انواع کلید لمسی به شما کمک می کند از بین ده ها و یا شاید صدها محصول موجود در بازار بهترین انتخاب را داشته باشید. کلیدهای لمسی را می توان به روش های مختلفی تقسیم بندی کرد. ساده ترین روش دسته بندی کلیدها براساس تعداد پل آن هاست. غالبا شرکت های مختلف کلیدهایی با تعداد پل استاندارد تولید می کنند. کلیدهای لمسی یک پل تا چهار پل به صورت روتین تولید می شوند.

گروهی از تولید کنندگان انواع کلید لمسی با پل های متفاوت هم تولید می کنند. به عنوان مثال می توان می توان به کلیدهای لمسی شش پل و هشت پل شرکت گلدور اشاره کرد. در ادامه به بررسی کلیدهای لمسی می پردازیم با من همراه باشید.

کلید لمسی چند پل؟

کلید لمسی با تعداد پل های متفاوت تولید می شود. از نظر اقتصادی هرچه تعداد پل یک کلید بیشتر باشد، برای کاربر مقرون به صرفه تر خواهد بود از انواع کلید لمسی پر کاربرد می توان به کلیدهای چهار پل اشاره کرد. مدار فرمان و بخش ارتباط با اینترنت برای کلیدهای با تعداد پل مختلف یکسان است.

تفاوت سخت افزاری کلیدها با پل های متفاوت در مدار قدرت آن هاست. همین موضوع سبب اختلاف قیمت کم بین انواع کلید لمسی با پل های متفاوت می شود. به همین دلیل استفاده از یک کلید چهار پل مقرون به صرفه تر از دو کلید لمسی دو پل است.

رویه کلیدهای لمسی

از جمله تفاوت های دیگر کلیدهای لمسی می توان به جنس رویه آن ها اشاره کرد. رویه کلیدهای لمسی از مواد مختلفی ساخته می شود. از جمله این مواد می توان به شیشه، پلکسی، فلز، چوب و … اشاره کرد. هر کدام از این مواد مزایا و معایبی دارند که هنگام انتخاب کلید لمسی باید به آن ها توجه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به راهنمای خرید کلید لمسی مراجعه کنید. از بین انواع کلید لمسی، کلیدهای با رویه شیشه ای طرفداران بیشتری دارند. اغلب تولید کنندگان از این متریال برای رویه کلید استفاده می کنند.

مدار قدرت انواع کلید لمسی

ساختار کلید لمسی را می توان به دو بخش مدار فرمان و مدار قدرت تقسیم کرد. مدار قدرت کلید لمسی همان بخشی است که وظیفه قطع و وصل جریان برق و در نتیجه روشن و خاموش کردن لامپ ها را بر عهده دارد. این بخش از کلید لمسی تعیین می کند چه تعداد مصرف کننده را می توان به هر پل کلید متصل کرد. انواع کلید لمسی با قطعات متفاوت در مدار قدرت وجود دارند.

ماژول های انواع کلید لمسیبهترین انتخاب برای مدار قدرت کلیدهای لمسی استفاده از رله است. عامل تعیین کننده در محدودیت رله ها، حداکثر جریانی است که می توانند تحمل کنند. عموما در دفترچه راهنمای کلیدهای لمسی حداکثر جریان قابل تحمل هر کانال قید می شود.

تکنولوژی تاچ مورد استفاده

تکنولوژی های متفاوتی از صفحات لمسی در بازار موجود است. هر کدام از این تکنولوژی ها مزایا و معایبی دارند. جدیدترین و بهترین نوع صفحات لمسی، انواع خازنی آن هستند. از تکنولوژی لمس خازنی در تولید گوشی های همراه هوشمند استفاده می شود. اکیدا توصیه می شود از انواع کلید لمسی با صفحه لمسی خازنی استفاده کنید.

خدمات پس از فروش

کلیدهای لمسی مانند هر قطعه الکترونیکی دیگر ممکن است دچار ایراد شوند. از اینرو داشتن خدمات پس از فروش مناسب برای این تجهیزات بسیار ضروری است. این چالش در مورد کلید لمسی هوشمند جدی تر است. کلیدهای هوشمند علاوه بر پشتیبانی فنی سخت افزاری، نیاز به پشتیبانی نرم افزاری دارند. از اینرو اهمیت خدمات پس از فروش برای این محصولات بیشتر است.

جمع بندی

قبل از خرید انواع کلید لمسی و هوشمند بهتر است نکاتی را مورد توجه قرار دهید. عدم توجه به این نکات تجربه ناخوشایندی را برای شما به ارمغان می آورد. از سوی دیگر انتخاب با چشم باز تجربه لذت بخش استفاده از تکنولوژی های جدید را به شما عرضه می کند. اگر سوالی در زمینه انتخاب کلید لمسی مناسب دارید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.