ترموستات لمسی گلدور یکی از جدیدترین محصولات شرکت خانه هوشمند گلدور است. در ادامه به بررسی این محصول می پردازیم و قابلیت های آن را مورد ارزیابی قرار می دهیم. هنگامی که قصد بررسی یک ترموستات لمسی را دارید، توجه به برخی آیتم ها ضروری است. از جمله مهم ترین آیتم های اثرگذار بر انتخاب می توان به کیفیت طراحی، تعداد خروجی، مدهای کاری، قطعات الکترونیکی به کار رفته، سنسور دمای استفاده شده و دقت اندازه گیری دما، نصب توکار و … اشاره کرد.

طراحی ترموستات لمسی گلدور

این ترموستات مانند کلیدهای لمسی گلدور متناسب با استاندارد قوطی کلیدهای ایرانی طراحی شده است. این ترموستات را می توانید در قوطی کلیدهای رایج بازار نصب کنید. قوطی کلیدهای جدید دارای جای پیچ در طرفین خود هستند. می توانید ترموستات را به کمک همین جای پیچ ها نصب کنید. اگر قوطی کلیدهای شما قدیمی هستند و جای پیچ ندارند، به کمک پیچ و رولپلاک اینکار را انجام دهید.

ترموستات لمسی گلدور به دلخواه شما تغییر می کند!

رویه این ترموستات از جنس کریستال ضدخش ماشینکاری شده است. استفاده از شیشه برای رویه باعث می شود در دراز مدت زیبایی محصول حفظ شود. از طرف دیگر کنتراست نور و آیکون ها بر روی شیشه بیشتر است.

ترموستات لمسی گلدور - رنگ سبز

فروشگاه آنلاین گجت سرا | ترموستات لمسی گلدور، یک انتخاب و کلی گزینه جذاب

فروشگاه آنلاین گجت سرا | ترموستات لمسی گلدور، یک انتخاب و کلی گزینه جذاب

فروشگاه آنلاین گجت سرا | ترموستات لمسی گلدور، یک انتخاب و کلی گزینه جذاب

دقت عملکرد ترموستات لمسی گلدور

در طراحی و تولید این ترموستات از سنسورهای دمای بسیار دقیق استفاده شده است. ترموستات قادر است دما را با دقت 0.1 درجه سانتیگراد اندازه گیری کند. این اندازه گیری دقیق به معنای تنظیم دقیق دما است. به منظور اطلاع کاربر از دمای فعلی محیط، دما به صورت لحظه ای روی ترموستات نمایش داده می شود.

رله های پرقدرت 10 آمپری در خروجی

سیستم ترموستات به دو بخش مدار قدرت و مدار فرمان تقسیم می شود. در مدار قدرت ترموستات لمسی گلدور از رله های قدرتمند 10 آمپری S.P.D.T جهت کنترل خروجی شیر برقی ها و خروجی فن استفاده شده است. این رله ها خیال شما را از استفاده طولانی مدت و بدون دغدغه راحت می کند. ضعیف بودن رله های خروجی در بهترین حالت سبب کاهش عمر ترموستات و در بدترین حالت سبب از کار افتادن آن می شود.