ترموستات لمسی گلدور یکی از جدیدترین محصولات شرکت خانه هوشمند گلدور است. در ادامه به بررسی این محصول می پردازیم و قابلیت های آن را مورد ارزیابی قرار می دهیم. هنگامی که قصد بررسی یک ترموستات لمسی را دارید، توجه به برخی آیتم ها ضروری است. از جمله مهم ترین آیتم های اثرگذاربر انتخاب می توان به کیفیت طراحی، تعداد خروجی، مدهای کاری، قطعات الکترونیکی به کار رفته، سنسور دمای استفاده شده و دقت اندازه گیری دما، نصب توکار و … اشاره کرد.

طراحی ترموستات لمسی گلدور

این ترموستات مانند کلیدهای لمسی گلدور متناسب با استاندارد قوطی کلیدهای ایرانی طراحی شده است. این ترموستات را می توانید در قوطی کلیدهای رایج بازار نصب کنید. قوطی کلیدهای جدید دارای جای پیچ در طرفین خود هستند. می توانید ترموستات را به کمک همین جای پیچ ها نصب کنید. اگر قوطی کلیدهای شما قدیمی هستند و جای پیچ ندارند، به کمک پیچ و رولپلاک اینکار را انجام دهید.

ترموستات لمسی گلدور به دلخواه شما تغییر می کند!

رویه این ترموستات از جنس کریستال ضدخش ماشینکاری شده است. استفاده از شیشه برای رویه باعث می شود در دراز مدت زیبایی محصول حفظ شود. از طرف دیگر کنتراست نور و آیکون ها بر روی شیشه بیشتر است. از جمله ویژگی های جذاب ترموستات لمسی گلدور قابلیت تغییر رنگ آیکون ها توسط کاربر است. تنها با یکبار لمس ترموستات رنگ آیکون ها تغییر می کند. برای آیکون ها 7 رنگ سفید، قرمز، صورتی، سبز، آبی، زرد و فیروزه ای در نظر گرفته شده است.

ترموستات لمسی گلدور - رنگ سبز

فروشگاه آنلاین گجت سرا | ترموستات لمسی گلدور، یک انتخاب و کلی گزینه جذاب

فروشگاه آنلاین گجت سرا | ترموستات لمسی گلدور، یک انتخاب و کلی گزینه جذاب

فروشگاه آنلاین گجت سرا | ترموستات لمسی گلدور، یک انتخاب و کلی گزینه جذاب

خروجی مستقل مد تابستان و زمستان

از جمله چالش هایی که برخی ترموستات های موجود در بازار با آن مواجه هستند، خروجی مشترک مد تابستان و زمستان است. معمولا سیستم های تهویه مطبوع شامل چیلر، فن کوئل و … دو ورودی مستقل برای مد تابستان و زمستان دارند. اگر ترموستات شما یک خروجی داشته باشد، با تغییر فصل باید سیم بندی ترموستات را به صورت دستی تغییر دهید. ترموستات لمسی گلدور خروجی های تابستان و زمستان مستقل دارد. جهت تغییر فصل کافی است یکبار ترموستات را لمس کنید.

دقت عملکرد ترموستات لمسی گلدور

در طراحی و تولید این ترموستات از سنسور دیجیتال DS18B20 تولید دالاس آمریکا استفاده شده است. این سنسور از حساسیت دمایی بالایی برخوردار است و قادر است دما را با دقت 1/0 درجه سانتیگراد اندازه گیری کند. این اندازه گیری دقیق به معنای تنظیم دقیق دما است. به منظور اطلاع کاربر از دمای فعلی محیط، دما به صورت لحظه ای روی ترموستات نمایش داده می شود. همچنین در نمونه های سفارشی امکان اتصال سه عدد سنسور دمای خارجی به ترموستات در نظر رگفته شده است.

رله های پرقدرت 10 آمپری در خروجی

سیستم ترموستات به دو بخش مدار قدرت و مدار فرمان تقسیم می شود. در مدار قدرت ترموستات لمسی گلدور از رله های قدرتمند 10 آمپری S.P.D.T جهت کنترل خروجی شیر برقی ها و خروجی فن استفاده شده است. این رله ها خیال شما را از استفاده طولانی مدت و بدون دغدغه راحت می کند. ضعیف بودن رله های خروجی در بهترین حالت سبب کاهش عمر ترموستات و در بدترین حالت سبب از کار افتادن آن می شود.

ترموستات لمسی گلدور و ثبت اطلاعات دمایی

اطلاع از تغییرات دمایی محیط می تواند نقش مهمی در برنامه ریزی جهت کاهش مصرف انرژی داشته باشد. علاوه بر این مانیتورینگ تغییرات دمایی در کنار میزان مصرف انرژی از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر نیلز به ثبت اطلاعات دمایی داشته باشید، ترموستات گلدور این کار را برای شما انجام می دهد. در صورتی که نیاز به ثبت اطلاعات دمایی دارید، نسخه سفارشی این محصول را تهیه کنید. ثبت اطلاعات توسط یک دیتا لاگر صورت می گیرد. در صورت نیاز به ترسیم نمودار می توانید اطلاعات را از ترموستات دریافت و به کمک نرم افزار نمودار را رسم کنید.