بژ
سفید
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی یک پل ACE گلدور

548000تومان
بژ
سفید
مشکی

کلید لمسی هشت پل ACE گلدور

1380000تومان
بژ
سفید
مشکی

کلید لمسی سه پل ACE گلدور

614000تومان
بژ
سفید
مشکی

کلید لمسی چهارپل ACE گلدور

644000تومان
سفید
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی کولر آبی گلدور

702000تومان
بژ
سفید
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی پرده برقی گلدور

611000تومان
بژ
سفید
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی شش پل ACE گلدور

1527000تومان
بژ
سفید
مشکی

مشخصات و خرید کلید زنگ لمسی گلدور

549000تومان
سفید
طلایی
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی چهار پل ARENA گلدور

644000تومان
سفید
طلایی
مشکی

مشخصات و خرید کلید لمسی سه پل ARENA گلدور

614000تومان
سفید
طلایی
مشکی

مشخصات قیمت و خرید کلید لمسی دو پل ARENA گلدور

581000تومان
سفید
طلایی
مشکی

مشخصات قیمت و خرید کلید لمسی یک پل ARENA گلدور

548000تومان

اگر قصد خرید کلید لمسی کنترل روشنایی دارید، یکی از گرینه های شما کلید لمسی گلدور است. در حال حاضر شرکت های داخلی و خارجی زیادی اقدام به تولید کلید لمسی کرده اند. کلیدهای لمسی موجود در بازار در کنار قابلیت های مشترک، ویژگی های منحصر به فردی نیز دارند. بهترین انتخاب زمانی اتفاق می افتد که شناخت مناسبی نسبت به کلیدهای موجود در بازار داشته باشیم.

فروشگاه آنلاین گجت سرا | کلید لمسی گلدور ، تجربه کارایی و زیبایی در کنار هم

کلید لمسی چیست؟

کلید لمسی یک تجهیز الکترونیکی است که جانشین کلیدهای مکانیکی سنتی می شود. با استفاده از کلید لمسی برای روشن و خاموش کردن لامپ ها کافی است یکبار آیکون مربوطه را لمس کنید. با هر بار لمس کردن کلید، فرمانی برای مدار قدرت صادر شده و رله خروجی تغییر وضعیت می دهد. این کلیدها در کنار زیبایی، عملکرد مناسبی دارند. این کلیدها در انواع یک پل تا چهار پل به بازار عرضه می شوند. کلید لمسی گلدور در مدل های شش پل و هشت پل نیز تولید می شود.

طراحی ظاهری کلید لمسی گلدور

کلید لمسی گلدور یک محصول با کیفیت ایرانی است. رویه کلیدهای گلدوِر از جنس کریستال ضدخش ماشینکاری شده است. جهت احترام به سلیقه مشتری این کلیدها در رنگ های سفید، مشکی و طلایی عرضه شده اند. علاوه بر این امکان سفارشی سازی رنگ کلید نیز وجود دارد. محل لمس کلیدها توسط آیکون ها مشخص می شود. کلید لمسی گلدور با آیکون های مختلفی تولید و عرضه می شود. علاوه بر این امکان سفارشی سازی آیکون کلیدها نیز وجود دارد.

به منظور بهتر دیده شدن کلید در تاریکی برای آیکون ها نور پس زمینه در نظر گرفته شده است. نور پس زمینه کلیدها در هنگام خاموش بودن قرمز و در هنگام روشن بودن آبی می شود. همچنین در کلیدهای دو پل، سه پل و شش پل کلید ALL در نظر گرفته شده است. با لمس این کلید سناریوی روشن شدن همه سرخط ها یا خاموش شدن همه آن ها اجرا می شود. وجود این کلید کنترل پذیری سرخط های روشنای شما را افزایش می دهد.

طراحی داخلی و سخت افزار کلید لمسی گلدور

طراحی مدارات داخلی کلید گلدور براساس آخرین استانداردهای بین المللی صورت می گیرد. در تولید کلیدها نیز از سخت افزارهای استاندارد برندهای ژاپنی، آمریکایی و اروپایی استفاده می شود. طراحی استاندارد و استفاده از سخت افزارهای با کیفیت خیال شما را از کارکرد مطمئن کلید در دراز مدت راحت می کند. طراحی غیر استاندارد و عدم استفاده از قطعات باکیفیت عمر کلید را کم کرده و حتی می تواند باعث عملکرد نادرست کلید شود.

منبع تغذیه داخلی استفاده شده در تولید کلید لمسی گلدور دارای توان مصرفی بسیار پایین است. اغلب در هنگام خرید کلید لمسی به توان مصرفی کلید توجه نمی شود. فرض کنید توان مصرفی کلید شما 1 آمپر باشد، که با یک حساب سرانگشتی ماهانه 750 وات می شود. اگر در پروژه شما 10 کلید نصب شده باشد، مصرف ماهیانه آن ها حدود 8 کیلووات خواهد شد. توان مصرفی کلیدهای لمسی گلدور کمتر از 15/0 وات برای هر کلید است.

کلید لمسی گلدور

خدمات پس از فروش کلید لمسی گلدور

ارائه خدمات پس از فروش واقعی بر روی محصولات، از جمله نکات مهمی است که در خرید باید به آن دقت کنید. کلید لمسی گلدور دارای 10 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش است. کلیدهای گلدور دارای یکسال گارانتی تعویض رایگان، دو سال تعمیرات رایگان و هفت سال پشتیبانی تعمیرات است.

آیا کلید لمسی گلدور استاندارد است؟

از جمله نکات دیگری که در خرید کلید لمسی باید به آن دقت کنید، استاندارد بودن کلیدها است. با وجود تعداد نسبتا زیاد شرکت های داخلی فعال در زمینه تولید کلیهای لمسی، متاسفانه هنوز استاندارد داخلی در این زمینه تدوین نشده است. اما برخی از استانداردهای خارجی مرتبط با این حوزه کاری معرفی شده و در دسترس هستند. چنانچه محصولات تولید شده توسط یک شرکت بتوانند تست های مرتبط با هر استاندارد را با موفقیت پشت سر بگذارند، نائل به کسب نشان استاندارد می شوند.

کلید لمسی گلدور موفق شده است برخی از استانداردهای مهم موجود در این حوزه را اخذ کند. در ادامه به معرفی استانداردهای محصولات گلدور می پردازیم.

استاندارد عدم تداخل الکترومغناطیسی IEC

از جمله نکات بسیار مهم در استفاده از لوازم الکترونیکی، اطمینان از عملکرد صحیح آن ها است. از جمله چالش های اصلی این تجهیزات، نویز موجود در محیط است. ایجاد نویز مخرب برای سایر دستگاه ها و یا متاثر شدن از نویز تولید شده توسط سایر دستگاه ها باید مورد بررسی قرار بگیرد. براساس مفاد استاندارد عدم تداخل الکترومغناطیسی، دستگاه باید در برابر نویز سایر دستگاه ها ایمن باشند و همچنین نویز مخرب برای آن ها ایجاد نکنند. کلید لمسی گلدور موفق به اخذ این استاندارد شده است.

اجازه فروش به کشورهای عضو اتحادیه اروپا CE

اتحادیه اروپا استانداردهای سخت گیرانه ای را برای تضمین سلامت مردم اروپا در نظر می گیرد. تنها محصولاتی اجازه ورود به بازار اتحادیه اروپا را دارند که موفق به اخذ نشان CE شده باشند. اخذ این نشان به معنای عدم تاثیر نامطلوب استفاده از یک دستگاه بر سلامتی افراد است. کلید لمسی گلدور به دلیل طراحی استاندارد و استفاده از قطعات الکترونیکی استاندارد و با کیفیت موفق به اخذ نشان CE شده است.

گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو 9001

فارغ از اینکه چه محصولی و با چه کاربردی تولید می شود، انجام دقیق تست های کنترل کیفیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. فرآیند کنترل کیفیت نادرست و یا ناقص می تواند منجر به تایید محصولات با کیفیت نامناسب شود. در کنترل کیفیت کلید لمسی گلدور الزامات گواهینامه ایزو 9001 رعایت می شود. علاوه بر این کلیه محصولات تولیدی به صورت موردی تحت تست قرار می گیرند. تست های کنترل کیفیت تولید و عملکرد هر کلید توسط کارشناسان مسئول انجام می شود.

گلدور دوستدار محیط زیست

کلیه قطعات مورد استفاده در تولید محصولات گلدوِر دارای گواهی ساختمان سبز هستند. این گواهی به محصولاتی تعلق می گیرد که هیچگونه آلودگی زیست محیطی را به طبیعت تحمیل نمی کنند. همچنین اصول ساختمان سبز در طراحی محصولات گلدور نیز مورد توجه قرار گرفته است.