در این مقاله نگاهی داریم به دلایل خرید کلید لمسی هوشمند ایرانی. ابتدا به این سوال پاسخ می دهیم که اصولا کلید لمسی هوشمند چیست؟ کلید لمسی به کلیدی گفته می شود که فرمان قطع و وصل آن به وسیله لمس کردن یک نقطه حساس صادر می شود. برخلاف کلیدهای سنتی که به صورت مکانیکی تحریک می شوند. کلیدهای لمسی در دو نوع لمسی ساده یا صرفا لمسی و کلید لمسی هوشمند طبقه بندی می شوند. کلید لمسی هوشمند به شما امکان می دهد کنترل تجهیزات روشنایی را به کمک موبایل انجام دهید.

برخی از انواع کلید لمسی هوشمند به صورت مستقل به اینترنت متصل می شوند. به این کلیدها stand alone یا مستقل می گویند. گروه دیگری از کلیدهای هوشمند به کمک یک دستگاه واسط با عنوان دستگاه کنترل مرکزی خانه هوشمند به اینترنت متصل می شوند. با استفاده از این کلیدها برای روشن یا خاموش کردن هر لامپ کافی است یکبار صفحه موبایل خود را لمس کنید. اپلیکیشن خانه هوشمند ارتباط شما با کلید را بر بستر اینترنت برقرار می کند. از هرکجای دنیا  که بخواهید می توانید وضعیت لامپ خود را کنترل کنید.

کلید لمسی هوشمند تجهیز بسیار جالب و جذابی است. انواع مختلفی از کلید لمسی هوشمند ایرانی و غیر ایرانی در بازار موجود است. اکنون سوال اینجاست که از محصولات ایرانی استفاده کنیم یا محصولات غیر ایرانی؟ استفاده از هر کدام از محصولات ایرانی و خارجی چالش های خاص خود را دارد. در ادامه به بیان دلایل خرید کلید لمسی هوشمند ایرانی پرداخته ایم. با ما همراه باشید …

دلیل اول: کلید لمسی هوشمند ایرانی و خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش و گارانتی از جمله موارد مهم در خرید وسایل به ویژه وسایل الکترونیکی است. وسایل الکترونیک از جمله کلید لمسی هوشمند به دلایل مختلفی ممکن است دچار مشکل شوند. اگرچه تولید کنندگان تلاش می کنند احتمال بروز خطا در کلیدها را به صفر برسانند. با این وجود همیشه احتمال بروز مشکل در کلیدها وجود دارد. مواردی مانند دوفاز شدگی و شکستن رویه شیشه ای کلید از جمله مواردی هستند که در حین استفاده رخ می دهند.

در صورت بروز هر یک از موارد یاد شده، کلید شما عملا غیرقابل استفاده می شود. در این حالت است که گارانتی اهمیت خود را به رخ می کشد. اگر کلید لمسی هوشمند شما خدمات پس از فروش واقعی نداشته باشد، دچار مشکل خواهید شد. در این صورت تنها راهکار شما تعویض کلید خواهد بود. تعویض کلید نیز می تواند برای شما دردسرساز شود. اگر نمونه کلید شما موجود نباشد چه خواهید کرد؟ یا باید همه کلیدها را تعویض کنید و یا اینکه تفاوت کلیدها را بپذیرید.

دلیل دوم: کلید لمسی هوشمند ایرانی قابل سفارشی سازی است

قابلیت سفارشی سازی از جمله قابلیت هایی است که تنها برخی از تولید کنندگان کلید لمسی هوشمند ایرانی عرضه می کنند. اگر برایتان مهم است که رویه کلیدها همانگونه که دوست دارید باشد، باید با تولیدکننده وارد مذاکره شوید. بنابراین امکان سفارشی سازی می تواند دلیلی برای انتخاب کلید لمسی هوشمند ایرانی باشد.

دلیل سوم: حمایت از کالای با کیفیت ایرانی

شما با خرید محصولات هوشمند ایرانی از تولیدکنندگان ایرانی حمایت می کنید. البته که حق شماست از یک محصول با کیفیت وو زیبا استفاده کنید. در حال حاضر برخی از تولیدکنندگان کلید لمسی هوشمند ایرانی محصولات خود را به خارج از کشور صادر می کنند. این موضوع نشان دهنده کیفیت مطلوب این محصولات است. علاوه بر این برخی تولیدکنندگان موفق به اخذ استانداردهای بین المللی برای تولیداتشان شده اند.

دلیل چهارم قیمت های غیر واقعی محصولات خارجی

آخرین دلیل که در این مقاله برای خرید کلید لمسی هوشمند ایرانی بیان می کنیم، قیمت غیر واقعی محصولات خارجی است. متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت ارز و شرایط ویژه واردات به کشور، قیمت محصولات خارجی بسیار بالا و بعضا غیر واقعی است. این در حالی است که برخی از این محصولات هیچگونه خدمات پس از فروشی به مشتریان ارائه نمی دهند.

نتیجه گیری

برای خرید کلید لمسی هوشمند ارانی دلایل متعددی وجود دارد. در این مقاله به بیان مهمترین دلایل پرداخته شده است. شما برای خرید کالای یرانی چه دلایلی دارید؟ دلایل خود را با ما و مخاطبان ما در میان بگذارید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *