شاید شما هم در مورد کلید پریز لمسی ارزان چیزهایی شنیده باشید. در این مقاله یک نگاه نقادانه به این موضوع خواهیم داشت. کلیدهای لمسی به عنوان یک تکنولوژی جدید روز به روز مخاطبان بیشتری را جذب می کنند. این کلیدهای زیبا می توانند نقش موثری در دکوراسیون داخلی شما بازی کنند. عموما قبل از خرید این سوال برای مخاطبان به وجود می آید که کلید پریز لمسی ارزان بخریم یا انواع گران قیمت آن را؟ برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید…

کلید پریز لمسی ارزان

در این مقاله قصد تایید یا رد خرید کلید پریز لمسی ارزان قیمت را نداریم. ما در اینجا نکات مهمی که باید در خرید کلید لمسی به آن دقت کنید را با شما در میان می گذاریم. نهایتا تصمیم گیری و انتخاب بر عهده شماست. قبلا در مقاله ” نکاتی که باید قبل از خرید کلید لمسی بدانید ” تمام نکات لازم را تشریح کرده ایم. در اینجا به صورت خلاصه و مختصر نکاتی را بیان خواهم کرد.

هیچ گرانی بی علت نیست و هیچ ارزانی بی حکمت نیست. شاید ضرب المثل رو جابجا گفته باشم اما اصل موضوع عوض نمی شود. البته ارزان بودن یک محصول لزوما به دلیل بی کیفیت بودن محصول نیست. همانطور که گران بودن به معنای کیفیت بالای یک محصول نیست. موضوع بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید هزینه به ازای نیاز است.

چرا یک محصول ارزان است؟

پایین بودن قیمت یک محصول از جمله کلید پریز لمسی ارزان دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. یکی از از این دلایل مدیریت درست منابع در شرکت تولید کننده است که سبب کاهش بهای تمام شده محصول می شود. دلیل دوم پایین بودن قیمت یک محصول، به دست آوردن بازار فروش است.

اگرچه می توان گفت که یکی از دلایل ارزان قیمت بودن محصول نیز می تواند کیفیت پایین آن باشد. اگر هنگام خرید یک محصول با قیمت پایین آن مواجه شویم، آیا می توانیم دلیل آن را تشخیص دهیم؟ پاسخ این سوال منفی است!!! اگر اطلاعات و شناخت کافی در حوزه کلید لمسی داشته باشید ممکن است تشخیص درستی بدهید.

چرا یک محصول گران است؟

همانند ارزان بودن برای گران بودن یک محصول نیز دلایل مختلفی وجود دارد. بهای تمام شده زیاد محصول برای تولید کننده یکی از دلایل گران بودن محصول است. دلیل دوم می تواند استفاده از قطعات با کیفیت در تولید محصول باشد.

البته همیشه گران بودن یک محصول به معنای باکیفیت بودن آن محصول نیست. دلیل سوم اعتبار برند تولید کننده محصول است. دو محصول که امکانات و کیفیت ساخت مشابهی دارند اما برندهای آن ها متفاوت است را در نظر بگیرید. چرا که یکی از این محصولات گران تر است؟ قطعا دلیل گران تر بودن یک محصول اعتبار برند آن است.

غیر از اعتبار برند که منجر به قیمت بالاتر یک محصول می شود، در مورد سایر پارامترها نمی توانیم قضاوت درستی داشته باشیم.

خرید کلید پریز لمسی ارزان

کلید پریز لمسی ارزان بخریم یا گران؟

در پاسخ به این سوال باید توجه کرد که قیمت تنها یکی از پارامترهای مقایسه کلیدهای لمسی است. برای مقایسه کلیدهای لمسی پارامترهای مهمتری وجود دارند که عدم توجه به آن ها می تواند چالش هایی را برای ما بوجود بیاورد. فارغ از اینکه سلیقه و بودجه شما به کدام کلید لمسی نزدیک تر است، مواردی از قبیل کارایی، کیفیت تولید و گارانتی محصول بسیار حائز اهمیت هستند.

مانند تمام لوازم الکترونیکی، کلیدهای لمسی نیز در طول زمان استفاده در معرض نوسانات برق و … قرار دارند. به همین دلیل گارانتی محصول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. علاوه بر این گارانتی کردن محصول توسط تولید کننده به معنای اطمینان خاطر از کیفیت محصول تولیدی است. در مورد کارایی کلید لمسی نیز می توان به مواردی از جمله قطعات مورد استفاده در تولید و عمر مفید آن اشاره کرد.

برخی از تولیدکنندگان به جهت کاهش هزینه تولید و در نتیجه کاهش قیمت فروش محصول، اقدام به کاهش کیفیت می کنند. به عنوان مثال به جای شیشه کریستال از پلکسی برای رویه کلید استفاده می کنند. با اینکار قیمت کلید کم می شود ولی عمر مفید آن به شدت کاهش می یابد. رویه پلکسی هیچ مقاوتی در برابر خش شدن ندارد. این کلیدها خیلی زود از فرم زیبای خود خارج می شوند.

عدم توجه به همین نکات ظریف می تواند چالش هایی را برای شما بوجود بیاورد. توصیه می کنیم تمام عوامل موثر در انتخاب کلید را همزمان با هم بررسی کنید و صرفا به خاطر قیمت پایین تر محصولی را انتخاب نکنید.

نتیجه گیری

در این مقاله در مورد خرید کلید پریز لمسی ارزان صحبت کردیم. براساس موارد مطرح شده در این مقاله ارزان بودن کلید لمسی به معنای کیفیت پایین کلید نیست. همانطور که گران بودن یک محصول لزوما به معنای کیفیت بیشتر آن محصول نیست. هنگام خرید کلید پریز لمسی به موارد مهمی باید توجه کنید که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.