کلید لمسی ایرانی، انتخابی هوشمندانه

یکی از سوالات پرتکرار افرادی که در مورد خرید کلید لمسی با من مشورت می کنند، تایید یا عدم تایید کلید لمسی ایرانی است. تنوع زیاد کلیدهای لمسی موجود در بازار اغلب انتخاب را برای مشتریان دشوار می کند. همه عرضه کنندگان این کلیدهای زیبا محصول خودشان را بهترین در نوع خودش معرفی می کنند. سرگیجه شما زمانی بیشتر می شود که چندین برند مختلف را بررسی کنید و همه محصول خود را بهترین معرفی می کنند. در چنین شرایطی چگونه باید بهترین گزینه را انتخاب کنیم؟ کلید لمسی ایرانی انتخاب کنیم یا کلید لمسی غیر ایرانی؟

برای انتخاب بهترین گزینه از بین گزینه های موجود لازم است معیارهای مناسبی برای انتخاب داشته باشیم. در راهنمای جامع خرید کلید لمسی، لیست کاملی از این معیارها معرفی کرده ام. با بررسی همه جوانب مورد نیاز برای انتخاب صحیح و پاره ای مسائل دیگر، انتخاب من کلید لمسی ایرانی است. البته برای این انتخاب دلایلی دارم که در ادامه بیان خواهم کرد. آیا دلایل من برای شما قانع کننده است؟

چرا کلید لمسی ایرانی؟

کلید لمسی در سراسر دنیا تولید کننده های بسیار زیادی دارد. برخی از تولیدکنندگان نیز محصولات خود را با چند برند مختلف روانه بازار کرده اند. در این بین برخی شرکت های ایرانی نیز اقدام به تولید و عرضه کلید لمسی کرده اند. تعداد زیادی از تولیدکنندگان کلید لمسی ایرانی به دلایل مختلفی از جمله چالش های حقوقی و مالیاتی به صورت غیر رسمی فعالیت می کنند. اما تعداد انگشت شماری از تولیدکنندگان ایرانی نیز به صورت رسمی و در تیراژهای بالا کلید لمسی تولید می کنند.

محصولات این برندها را می توانید در بازار یا حتی اینترنت به راحتی پیدا کنید. از جمله این برندها می توان به پارمیس، گلدوِر و … اشاره کرد. با توجه به اینکه از محصولات سایر برندهای ایرانی اطلاعات زیادی در دسترس نیست، تمرکز من بر روی برندهای شناخته شده ایرانی خواهد بود. در ادامه به دلایل انتخاب کلید لمسی ایرانی می پردازم. قبلا از بیان دلایل توجه به دو نکته ضروری است. اول اینکه شاید همه برندهای ایران تمام موارد ذکر شده را نداشته باشند. دوم اینکه قطعا برخی از برندهای خارجی نیز تعدادی از این ویژگی ها را خواهند داشت.

خدمات پس از فروش، یک اصل اساسی

آیا تاکنون برای شما یا اطرافیتان پیش آمده است که یکی از وسایل الکترونیکی شما مثل موبایل نیاز به تعمیرپیدا کرده باشد؟ تقریبا جواب همه افراد به این سوال مثبت است. این چالش برای برندهای معتبر تلفن همراه از جمله سامسونگ، اپل و … نیز وجود دارد. هنگام خرید موبایل به اعتبار گارانتی آن دقت می کنیم، اما گاهی اوقات هنگام خرید کلید لمسی به این موضوع دقت نمی کنیم!

در طول هر ماه تعدادی از تماس های من از طرف مشتریانی است که محصولات خارجی (یا ایرانی) را در پروژه های خود استفاده کرده اند و در حال حاضر دچار مشکل شده اند. دلیل اصلی مراجعه این افراد به ما ناامید شدن از خدمات گارانتی محصولی است که قبلا تهیه کرده اند!!! از جمله مزایای بسیار مهم کلید لمسی ایرانی، خدمات پس از فروش مناسب آن هاست. هنگام خرید کلید لمسی خدمات پس از فروش را جدی بگیرید!

کلید لمسی ایرانی پشتوانه دارد

گاهی اوقات به دلیل برخی ملاحظات از جمله مدیریت هزینه، خرید برخی تجهیزات را به صورت مرحله ای انجام می دهیم. به عنوان مثال در مرحله اول کلیدهای پذیرایی با کلیدهای لمسی جایگزین می شوند ودر مرحله بعد کلیدهای اتاق خواب ها و … .علاوه بر این با توجه به جنس رویه کلیدهای لمسی که از جنس از شیشه ساخته می شود، احتمال شکستن شیشه و بلا استفاده شدن کلید وجود دارد.

در چنین مواقعی دسترسی به تولید کننده خیال شما را از خرید محصولات یکسان راحت می کند. در ابنجا توجه شما را به یک تجریه عینی جلب می کنم.

تعمیر کلید لمسی ایرانی

چندی پیش رویه کلید لمسی هوشمند هشت پل گلدور به دلیل برخورد جسم سنگین شکسته بود. اما مشتری مجبور به خرید کلید جایگزین نبود. واحد فنی شرکت گلدور با تعویض رویه شیشه ای کلید هزینه های مشتری را به کمتر از 20 درصد کاهش دادند. توصیه می شود از کلید لمسی ایرانی استفاده کنید تا اگر با چنین شرایطی مواجه شدید، مجبور به هزینه های گزاف نباشید.

حمایت از کار و پیشه ایرانی

کشورهای صنعتی بزرگ دنیا در ابتدای مسیر حرکتشان سیاست های متفاوتی را برای ارتقا کیفیت تولیداتشان در پیش گرفته اند. یکی از مهمترین سیاست های آن ها حمایت از تولیدات داخلی شان بوده است. شما هم می توانید با خرید کلید لمسی ایرانی می توانید از کار و پیشه ایرانی حمایت کنید. البته تولید کنندگان ایرانی نیز موظف به عرضه محصول با کیفیت و در خور مصرف کننده هستند.

محصولات ایرانی مقرون به صرفه تر

خرید محصولات ایرانی با کیفیت از نظر اقتصادی نیز برای شما مقرون به صرفه تر است. یک محصول ایرانی استاندارد با کیفیت تولید بالا در برابر نمونه خارجی با استاندارد و کیفیت مشابه، قیمت به مراتب پایین تری دارد. خرید کلید لمسی ایرانی هزینه های شما را کاهش خواهد داد.

جمع بندی

انواع زیادی از کلیدهای لمسی در بازار موجود است. اما سوالی که اغلب به وجود می آید مربوط به انتخاب بین کلیدهای ایرانی و خارجی است. در این مقاله به بیان دلایل انتخاب کلید لمسی ایرانی پرداختیم. از نظر نویسنده و با توجه به تجربیات کاری چند سال گذشته، خدمات پس از فروش مناسب اساسی ترین چالشی است که خریداران محصولات خارجی با آن مواجه هستند. اگرچه این چالش در مورد تمام محصوئلات خارجی صادق نیست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *